Kielce to doskonałe miejsce na tego typu targi. Tutaj spotykają eksperci, specjaliści budowlani, odbiorcy i producenci kamienia oraz inwestorzy. Targi INTERKAMIEŃ łączą trzy branże: kamienia naturalnego, architektoniczną i budowlaną.
To już kolejna edycja jesienna tej imprezy. Targom patronuje Prezydent Miasta Zawiercie Mirosław Mazur.
Hala MOSiR, 90 firm Pokazy, degustacje, porady
W dniach 11-13 maja w Miejskiej Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14 w Nowym Targu odbyła się XII edycja Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji, Mebli i Wyposażenia Wnętrz oraz Wystawa Moto. W tym roku swoją ofertę zaprezentowało ponad 80 wystawc
27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów.
Zakończyła się 23. edycja targów BUD-GRYF i 18. edycja targów ENERGIA (28-30.03.2014).
120 wystawców, rzesze zwiedzających pomimo śniegu, lodu i wiatru.
W hali MTS zakończył się pierwszy dzień 23. edycji targów BUD-GRYF i 18. edycji targów ENERGIA. Tradycyjnie już był to dzień specjalnie dedykowany przedstawicielom branży.
Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – pomaga kształcić młodych polskich dekarzy.
Wyniki konkursów targowych organizowanych przy okazji XXII edycji Podhalańskich Targów Budowlanych w Nowym Targu 13-14.05.2017r.
W tym roku odbyła się ona pod hasłem „Czyste powietrze dla Nowego Sącza”.
W dniach 17-18 kwietnia Selena SA, jedna ze spółek należących do Grupy Selena - holdingu spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzącego działalność na całym świecie i opartego na polskim kapitale, weźmie udział w corocznych
„Budownictwo przyszłości – uwolnij wyobraźnię” to hasło przyszłorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 roku.
Innowacja, komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność – to właśnie cechy tworzące energooszczędny i inteligentny dom.
Kamienne wykończenia wnętrz są w modzie. Dlatego też w czasie targów DOM i OGRÓD I TY, najbardziej ulubionych prze kielczan imprez, organizatorzy zorganizowali SALON KAMIENIA, który cieszył się zainteresowaniem 20 tys. zwiedzających.