Zakończyła się 23. edycja targów BUD-GRYF i 18. edycja targów ENERGIA (28-30.03.2014).
5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT.
Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Walczymy o czyste powietrze dla Podhala”.
Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA rocznie gromadzą ponad 250 firm związanych z branżą budowlaną i energetyczną, zarówno z Polski jak i z zagranicy.
W kwietniowy weekend 13 i 14 kwietnia odbyły się III Targi „DOM i OTOCZENIE” w Myślenicach. Wzięło w nich udział 60 firm z terenu Powiatu Myślenickiego, Polski południowej oraz ościennych rejonów.
Branżowe konferencje, międzynarodowi wystawcy, konkursy, spotkania brokerskie i technologiczne nowości z branży już od 6 do 8 marca w Kielcach.
Tematyka imprezy obejmowała dom, ogród i jego otoczenie. Była skierowana do wszystkich, którzy poszukiwali: materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia wnętrz, dekoracji, nowoczesnych systemów grzewczych, oraz wszystkiego co związane jest z ogrodem: rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe i sprzęt ogrodniczy.
Wystawa DOM, która w tym roku odbędzie się od 11 do 13 kwietnia, to nie bez powodu jedno z ulubionych wydarzeń targowych mieszkańców Kielc i sąsiadujących regionów. Jest to miejsce, w którym ponad 23 000 osób zapoznaje się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, rozmawia z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz korzysta z fachowych rad architektów.
W dniach 25.05-27.05 2007 r. odbyły się w Oświęcimiu na terenie Hali Lodowej MOSiR IX Oświęcimskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz oraz IV Kiermasz Roślin Ozdobnych i Wyposażenia Ogrodów.
24. edycja targów BUD-GRYF oraz 19. edycja targów ENERGIA dobiegły końca. Konferencje, spotkania, prezentacje, a przede wszystkim prezentacja oferty, wymiana wiedzy i doświadczeń wystawców targowych z odwiedzającymi - to wszystko działo się przez trzy dni w halach MTS.
To już kolejna edycja jesienna tej imprezy. Targom patronuje Prezydent Miasta Zawiercie Mirosław Mazur.
Sezon grzewczy w pełni. A wraz z nim do atmosfery trafia ogromna ilość pyłów zawieszonych. Stan powietrza jest zły. Problem z jego jakością jest często jeszcze bardziej dotkliwy w pomieszczeniach, zwłaszcza gdy niespełniająca swej funkcji wentylacja grawitacyjna sprawia, że w naszych domach i szkołach, przede wszystkim tych wybudowanych kilkadziesiąt lat temu, jest duszno. Co więcej, stopień zanieczyszczenia powietrza nierzadko jest tam tak samo wysoki jak na zewnątrz.
Hala MOSiR, 90 firm Pokazy, degustacje, porady
W dniach 11-13 maja w Miejskiej Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14 w Nowym Targu odbyła się XII edycja Podhalańskich Targów Budownictwa, Instalacji, Mebli i Wyposażenia Wnętrz oraz Wystawa Moto. W tym roku swoją ofertę zaprezentowało ponad 80 wystawc
27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów.