Setki pokazów, tysiące fachowców, największe marki i… legenda polskiego sportu. Już 15–16 stycznia (czwartek–piątek) Targi Kielce staną się centrum polskiej branży dachowej. Piąta edycja Dach Forum zapowiada się rekordowo pod względem skali, liczby premier, emocji i spotkań, które na dwa dni skupią całą branżę dachową w jednym miejscu.
Po rekordowej, czwartej odsłonie z udziałem blisko 18 tysięcy uczestników Dach Forum wraca w jubileuszowej edycji! 15–16 stycznia 2026 roku Targi Kielce ponownie zamienią się w centrum europejskiego rzemiosła dachowego. To tutaj producenci zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania, a dekarze, blacharze i cieśle będą mogli zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności i rywalizować w prestiżowych konkursach. Piąta edycja zapowiada się jako wydarzenie, którego nie może przegapić nikt związany z branżą dachową.
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Setki pokazów, tysiące fachowców, największe marki i… legenda polskiego sportu. Piąta edycja Dach Forum w Targach Kielce będzie prawdziwym świętem dla branży dachowej! Wyjątkowym nie tylko przez rekordową skalę, ale też niezapomniane spotkania, rywalizację i nowości technologiczne, które zmieniają oblicze rzemiosła.
Targi ENEX/ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH zgromadziły łącznie ponad 170 firm z 14 krajów.
Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.
W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie oraz po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na kwiecień 2021 roku Międzynarodowych Targów Instalacji INSTALACJE będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona. Dlatego też Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów INSTALACJE na 14-16 września 2021.
Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy wystawców, stowarzyszeń oraz pozostałych partnerów, Grupa MTP podjęła decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE na 26-28 kwietnia 2021 r.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Pandemia Covid-19 zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji Enexu i przełożenie wydarzenia na następny rok. Jednak mimo wszystko liczni wystawcy i zwiedzający spotkają się! Organizatorzy zapraszają na Enex w sieci!
Targi Dom i Ogród wróciły w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkali się z właścicielami mieszkań i domów, proponując im nowoczesne rozwiązania, trendy w architekturze i budownictwie. Można było również skorzystać z darmowych porad ekspertów.