Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Setki pokazów, tysiące fachowców, największe marki i… legenda polskiego sportu. Piąta edycja Dach Forum w Targach Kielce będzie prawdziwym świętem dla branży dachowej! Wyjątkowym nie tylko przez rekordową skalę, ale też niezapomniane spotkania, rywalizację i nowości technologiczne, które zmieniają oblicze rzemiosła.
Pandemia Covid-19 zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji Enexu i przełożenie wydarzenia na następny rok. Jednak mimo wszystko liczni wystawcy i zwiedzający spotkają się! Organizatorzy zapraszają na Enex w sieci!
Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.
- Warto tutaj być, niezależnie od formy. Enex to zawsze szeroka grupa odbiorów - Michał Lodziński LG. – Cieszymy się, że Targi Kielce wyszły z inicjatywą takiego spotkania i my, jako firmy możemy przedstawić swoją ofertę klientom – Jarosław Wyrzykowski Sunroof. Czy coś podsumuje lepiej targi Enex w sieci niż pozytywne opinie wystawców? Po raz kolejny targi Odnawialnych Źródeł Energii okazały się sukcesem i, choć w zmienionej formie, przyciągnęły zarówno firmy, jak i zwiedzających.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Święto branży instalacyjnej dobiegło końca. Przez trzy dni trwania bloku targów instalacyjnych ekspozycję odwiedziło aż 14 695 osób! Zwiedzający mieli okazję zobaczyć wiele nowości produktowych na stoiskach wystawców, odwiedzić strefy tematyczne czy wziąć udział w licznych konferencjach branżowych i warsztatach technicznych.
Tegoroczna edycja targów Enex nie może się odbyć w tradycyjnej formie, jednak organizatorzy wydarzenia przygotowują dla wystawców i zwiedzających ciekawą propozycję. Enex w sieci to możliwość prezentacji produktów, interesujące spotkania, a także branżowe nagrody.
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w Poznaniu od 25 do 27 kwietnia 2022 roku. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.
Elektromobilność, energooszczędność, fotowoltaika – to tylko niektóre z tematów, których dotyczyć będą XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.
Rosnące regulacje antysmogowe i zakaz palenia węglem stawiają polskie firmy przed koniecznością gruntownej zmiany źródeł ciepła. Biomasa staje się dziś realną alternatywą – stabilną, ekonomiczną i zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dowiedz się, jak przygotować przedsiębiorstwo na nową erę energetyki opartej na odnawialnych źródłach.
Już od 26 do 27 lutego w Targach Kielce odbywać się będą targi ENEX i ENEX Nowa Energia. Zadebiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z Chin, Niemiec oraz Czech.