Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Setki pokazów, tysiące fachowców, największe marki i… legenda polskiego sportu. Piąta edycja Dach Forum w Targach Kielce będzie prawdziwym świętem dla branży dachowej! Wyjątkowym nie tylko przez rekordową skalę, ale też niezapomniane spotkania, rywalizację i nowości technologiczne, które zmieniają oblicze rzemiosła.
Targi ENEX/ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH zgromadziły łącznie ponad 170 firm z 14 krajów.
Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Święto branży instalacyjnej dobiegło końca. Przez trzy dni trwania bloku targów instalacyjnych ekspozycję odwiedziło aż 14 695 osób! Zwiedzający mieli okazję zobaczyć wiele nowości produktowych na stoiskach wystawców, odwiedzić strefy tematyczne czy wziąć udział w licznych konferencjach branżowych i warsztatach technicznych.
Pandemia Covid-19 zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji Enexu i przełożenie wydarzenia na następny rok. Jednak mimo wszystko liczni wystawcy i zwiedzający spotkają się! Organizatorzy zapraszają na Enex w sieci!
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w Poznaniu od 25 do 27 kwietnia 2022 roku. Edycja zaplanowana na wrzesień tego roku została odwołana.
Miniony weekend upłynął pod znakiem wykończeniowych trendów i ogrodowych inspiracji. Ulubione targi Kielczan – Dom, Ogród i Ty odwiedziło niemal 20 tys. gości.
Targi Dom i Ogród wróciły w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkali się z właścicielami mieszkań i domów, proponując im nowoczesne rozwiązania, trendy w architekturze i budownictwie. Można było również skorzystać z darmowych porad ekspertów.
Długo wyczekiwane Targi Dom i Ogród wracają w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. To także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, a także skorzystania z darmowych porad ekspertów.
Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce.
XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 5 do 7 kwietnia w Targach Kielce