Nie od 22 do 23 a od 15 do 16 września odbędą się w kieleckim ośrodku Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
W Kielcach odbyły się (15-16 września br.) XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa i Targi Kielce.
Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu.
Miniony weekend upłynął pod znakiem wykończeniowych trendów i ogrodowych inspiracji. Ulubione targi Kielczan – Dom, Ogród i Ty odwiedziło niemal 20 tys. gości.
X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, organizowane we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, zgromadzą 104 firmy z Polski, Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii i Włoch na powierzchni ponad 2.500 m kw.
W Targach Kielce zakończyła się kolejna edycja targów ENEX/ ENEX Nowa Energia skupiających wokół siebie branżę energetyczną. W wydarzeniu wzięły udział ponad 200 firm z sześciu krajów: Polski, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Czech i Chin.
Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały laureatem VII edycji Konkursu o Medal im. Króla Kazimierza Wielkiego. Nad konkursem organizowanym prze Konfederację Budownictwa i Nieruchomości patronat objął Minister Budownictwa.
Już od 26 do 27 lutego w Targach Kielce odbywać się będą targi ENEX i ENEX Nowa Energia. Zadebiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z Chin, Niemiec oraz Czech.
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności.
Tegoroczna edycja targów Enex nie może się odbyć w tradycyjnej formie, jednak organizatorzy wydarzenia przygotowują dla wystawców i zwiedzających ciekawą propozycję. Enex w sieci to możliwość prezentacji produktów, interesujące spotkania, a także branżowe nagrody.
„Świetna robota, niezapomniany klimat i najlepsza edycja od wielu lat” - tak wystawcy komentowali targi INSTALACJE 2016. To największe wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce odbyło się w Poznaniu w dniach 25-28 kwietnia 2016.
Sukcesem zakończyły się największe targi odnawialnych źródeł energii. Na tegorocznej edycji ENEX/ENEX Nowa Energia pojawili się wystawcy ze 176 firm z 14 krajów oraz 8 tysięcy zwiedzających.
Elektromobilność, energooszczędność, fotowoltaika – to tylko niektóre z tematów, których dotyczyć będą XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy zakończyła się sukcesem. W dniach 10-11 września 2019 EXPO XXI w Warszawie było miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko.
W dniach 11-13 października 2018 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwa wydarzenia targowe - TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej.