Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem Ministra Infrastruktury oraz Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa
Wiosenna, VIII już edycja Śląskich Targów Budowlanych rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Tak jak zawsze impreza jest darmowa dla zwiedzających, na których czekać będzie nie tylko bogata oferta wyposażenia mebli i ogrodu, ale też liczne atrakcje, m.in. plac budowy dla dzieci, loteria z nagrodami i Strefa Antysmogowa.
Już jutro, tj. 17 kwietnia rozpoczną się na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich i potrwają do niedzieli br. XXIV Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD, XX Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Technologii Ekologic
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!
W dniach 11-12.04.2015r., Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.
120 wystawców, rzesze zwiedzających pomimo śniegu, lodu i wiatru.
Niemal 3 700 branżowych zwiedzających odwiedziło 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Ten frekwencyjny boom, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
W dniach 08-10.05.2015r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli Uczestniczyć w XX Jubileuszowych Targach Budownictwa.
Dziękujemy wszystkim wystawcom oraz zwiedzającym, którzy w dniach 20-21 maja odwiedzili Targi Wnętrz i Ogrodów Home & Garden.
PROMOCJA-TARGI zaprasza w dniach 16-17.05.2015r. do odwiedzenia, targów DOM I OTOCZENIE.
W dniach 26-28 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, już po raz XVII odbyły się targi Budownictwa, Instalacji i Wnętrz.
9 i 10 września w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (obok Spodka) odbędzie się jedno z największych śląskich wydarzeń w branży nieruchomości - targi „Dom, Mieszkanie, Wnętrze”
Sądeckie Targi 22 i 23 kwietnia to prezentacja kilkudziesięciu Firm z branży instalacji, nowoczesnych technologii, wnętrz.
Czerwony punkt podzielony na dwie półkule – od teraz taki logotyp oznacza graficznie Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo- Wschodniej. Centrum wydarzeń, międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych – oto co symbolizuje.