Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
29 i 30 czerwca w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki miała miejsce kolejna edycja wystawy Korea EXPO 2017 organizowanej przez Ambasadę Republiki Korei w Polsce.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Szanowni Czytelnicy,Za nami targi POLAGRA-TECH, jedno z największych wydarzeń targowych w Polsce dla branży chłodniczej. W trakcie tegorocznej, premierowej edycji Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH swoją ofertę zaprezentowało pon
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Sezon grzewczy w pełni. A wraz z nim do atmosfery trafia ogromna ilość pyłów zawieszonych. Stan powietrza jest zły. Problem z jego jakością jest często jeszcze bardziej dotkliwy w pomieszczeniach, zwłaszcza gdy niespełniająca swej funkcji wentylacja grawitacyjna sprawia, że w naszych domach i szkołach, przede wszystkim tych wybudowanych kilkadziesiąt lat temu, jest duszno. Co więcej, stopień zanieczyszczenia powietrza nierzadko jest tam tak samo wysoki jak na zewnątrz.
Przyśpieszenie gospodarcze, w którym uczestniczymy, pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość. Wiele pozytywnych trendów widać również w branży systemów i technologii bezpieczeństwa.
Odpowiedzi udziela: Paweł Kocięba-Żabski, Prezes Nateo Sp. z o.o., członek zarządu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła.
Komentarza udziela: Paweł Kocięba-Żabski, Prezes Nateo Sp. z o.o., członek zarządu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła.
Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W dniach 11-13 października 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy, które są kontynuacją wieloletniej tradycji targów OZE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności.
Na półkach stoi już zimowa piana TYTAN Professional 65 O2, opracowana według nowoczesnej technologii, dzięki której montażyści okien będą mogli jej używać w temperaturze otoczenia dochodzącej nawet do -20 º C.
Branżowe konferencje, międzynarodowi wystawcy, konkursy, spotkania brokerskie i technologiczne nowości z branży już od 6 do 8 marca w Kielcach.
Ideą konkursu jest wyłonienie i docenienie najlepszych realizacji budowlanych, których fasady wykonano z zastosowaniem przynajmniej jednej technologii Baumit (system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem albo program produktów renowacyjnych z wykończeni
Panele fotowoltaiczne stają się obecnie bardzo popularne.