Od 26 do 28 lutego 2016 roku, tradycyjnie na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach już po raz siedemnasty odbędą się targi budownictwa.
Targi Kielce po raz szósty otrzymają - przyznawany przez BCC oraz Urząd komitetu Integracji Europejskiej - Medal Europejski dla Usług.
Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W dniach 11-13 października 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy, które są kontynuacją wieloletniej tradycji targów OZE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
Zapraszamy do odwiedzenia kolejnej edycji TARGÓW „TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE” w JAWORZNIE. Tylko 1-2 KWIETNIA hala MCKiS , ul. Grunwaldzka 80.
Biznes w makro skali – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 23-26.04.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi
Już po raz 24 targi budowalne BUD-GRYF oraz towarzyszące im o kilkunastu lat targi ENERGIA przyciągną do Szczecina firmy z branży, architektów, wykonawców, i dystrybutorów materiałów budowlanych.
18 Gliwickie za nami. 120 wystawców, tłumy zwiedzających. Tak można w skrócie podsumować kolejną edycję naszych targów. Dwie hale wystawiennicze, pięknie urządzone stoiska, fachowe porady. Zwiedzający licznie przybyli, pomimo trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych.
Za nami 14 edycja targów Expobud. Odwiedzający i wystawcy spotkali się w hali sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej, by wymienić się doświadczeniami, a także zaprezentować najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i ciekawostki z branży budowlanej.
W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
W dniach 09-10września 2017 w Gliwicach odbyły się XIII Targi Expobud. Imprezie towarzyszył Kiermasz Roślin. Hasłem przewodnim było: ,,CZYSTE POWIETRZE DLA GLIWIC,,
Przez trzy dni, od 18 do 20 marca w halach wystawienniczych oraz salach konferencyjnych Targów Kielce królowała tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną.
Unia Europejska stawia swoim członkom ambitne wymogi dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Cele wyznaczone przez Unię na 2020 rok oraz później, do 2050 roku, są dla Polski szansą na dalszy rozwój nowych technologii, ale i zagrożeniem związanym z barierami rozwoju gospodarczego.
Promocje, rabaty, pełen zasób wiedzy z zakresu budownictwa i szeroka oferta materiałów i usług budowalnych - to wszystko czeka na odwiedzających targi BUD-GRYF i ENERGIA w dniach 28-30 marca.
Hala Sportowa Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28 Gość specjalny : Architekt, designer Natalia Nguyen
Zapraszamy do odwiedzenia imprezy targowej Dom i Otoczenie. Jest ona skierowana do tych z Państwa, którzy budują ,remontują lub szukają dla siebie nowych rozwiązań.