Wsparcie dla termomodernizacji domów jednorodzinnych to kluczowa kwestia w walce o czyste powietrze nad Polską. Rząd chce wydać 103 mld na rozwiązanie problemu smogu, w tym między innymi na ocieplenie budynków. Kompleksowa termomodernizacja, której pierwszym krokiem jest dobra izolacja, pomoże zmniejszyć emisję zanieczyszczeń, pokonać ubóstwo energetyczne i zmniejszyć koszty ogrzewania.
Dziękujemy wszystkim wystawcom oraz zwiedzającym, którzy w dniach 20-21 maja odwiedzili Targi Wnętrz i Ogrodów Home & Garden.
Wiosenna, VIII już edycja Śląskich Targów Budowlanych rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Tak jak zawsze impreza jest darmowa dla zwiedzających, na których czekać będzie nie tylko bogata oferta wyposażenia mebli i ogrodu, ale też liczne atrakcje, m.in. plac budowy dla dzieci, loteria z nagrodami i Strefa Antysmogowa.
Każdy-kto-buduje, remontuje, urządza i nie tylko…
9 i 10 września w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (obok Spodka) odbędzie się jedno z największych śląskich wydarzeń w branży nieruchomości - targi „Dom, Mieszkanie, Wnętrze”
Sądeckie Targi 22 i 23 kwietnia to prezentacja kilkudziesięciu Firm z branży instalacji, nowoczesnych technologii, wnętrz.
Czerwony punkt podzielony na dwie półkule – od teraz taki logotyp oznacza graficznie Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo- Wschodniej. Centrum wydarzeń, międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych – oto co symbolizuje.
Konferencja „Zielone Gazownictwo – wyzwania systemowe i technologiczne oraz Warsztaty Techniczne w zakresie standaryzacji
W weekend 08-09 kwietnia zapraszamy na Targi Budowlane do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Będzie to 3 edycja imprezy.
Ogromny kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce! Sadzonki, rośliny, meble i wszystkie akcesoria ogrodowe w jednym miejscu. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków znajdą coś dla siebie!
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.
W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Książka zawiera kompletny zbiór praktycznych informacji dla osób projektujących, instalujących, eksploatujących i konserwujących nowoczesne systemy grzewcze. Dużo miejsca poświęcono w niej tematyce dotyczącej źródeł ciepła i instalacji centralnego ogrzewa
Blisko 2000 zwiedzających zdecydowało się wziąć udział w trwających od 18 do 20 października
Za nami 14 edycja targów Expobud. Odwiedzający i wystawcy spotkali się w hali sportowej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej, by wymienić się doświadczeniami, a także zaprezentować najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i ciekawostki z branży budowlanej.