W ostatni weekend tego lata w Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie odbyły się III Targi „DOM z POMYSŁEM”
Przez trzy dni, od 18 do 20 marca w halach wystawienniczych oraz salach konferencyjnych Targów Kielce królowała tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną.
Organizator PROMOCJA-TARGI z Wadowic już po raz trzeci zaprasza do Hali Sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach do odwiedzenia i zapoznania się z aktualną ofertą z zakresu: budownictwa, instalacji, mebli, wyposażenia wnętrz oraz materiałów niezbędnych przy budowie domu czy remoncie mieszkania.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Targi Budowlane SIBEX 2013 to wystawa skupiająca coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Z roku na rok, z wydarzenia skupiającego się głównie wokół firm lokalnych, zmienia się w miejsce skupiające specjalistów branży z całego kraju.
Od piątku 26 lutego br. odbędą się po raz kolejny targi budowalne SIBEX w hali EXPO SILESIA w Sosnowcu. Podczas targów po raz drugi odbędzie się Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM INSTAL 2010.
Smog to zjawisko, które niczym śnieg o tej porze roku, regularnie pokrywa nie tylko polskie miasta, ale też wsie. Na pogarszającą się jakość powietrza wpływa wiele czynników, lecz jednym z głównych „winowajców” są budynki, których ogrzewanie pochłania znaczne ilości węgla i paliw stałych. Choć transformacja energetyki w kierunku ekologicznych i odnawialnych źródeł to ważny krok w kierunku rozwiązania problemu, eksperci branży budowlanej podkreślają: w pierwszej kolejności należy poprawić efektywność energetyczną obiektów.
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.
Zakończyło się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych.
Unia Europejska stawia swoim członkom ambitne wymogi dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Cele wyznaczone przez Unię na 2020 rok oraz później, do 2050 roku, są dla Polski szansą na dalszy rozwój nowych technologii, ale i zagrożeniem związanym z barierami rozwoju gospodarczego.
Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.
Zapraszamy do odwiedzenia 44 Międzynarodowych Targów Budownictwa „JESIEŃ 2013” oraz 15 Targów Technik Grzewczych i Instalacji „INSTAL SYSTEM 2013” w Bielsku- Białej.
Biznes w makro skali – tak można określić możliwości, jakie czekają na profesjonalistów w dniach 23-26.04.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z potencjalnymi partnerami biznesowymi
Niedziela 29 marca była ostatnim dniem Targów TARBUD. Pod zabytkową kopułą Hali Stulecia ponad 8000 odwiedzających spotkało się z blisko 200 wystawcami oferującymi m.in. materiały, maszyny oraz chemię budowlaną.