Przez trzy dni, od 18 do 20 marca w halach wystawienniczych oraz salach konferencyjnych Targów Kielce królowała tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną.
Unia Europejska stawia swoim członkom ambitne wymogi dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Cele wyznaczone przez Unię na 2020 rok oraz później, do 2050 roku, są dla Polski szansą na dalszy rozwój nowych technologii, ale i zagrożeniem związanym z barierami rozwoju gospodarczego.
Organizator PROMOCJA-TARGI z Wadowic już po raz trzeci zaprasza do Hali Sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach do odwiedzenia i zapoznania się z aktualną ofertą z zakresu: budownictwa, instalacji, mebli, wyposażenia wnętrz oraz materiałów niezbędnych przy budowie domu czy remoncie mieszkania.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Wczoraj oficjalnie przekazaliśmy główną nagrodę IV Mistrzostw Polski Instalatorów - Mercedesa Citan.
Od piątku 26 lutego br. odbędą się po raz kolejny targi budowalne SIBEX w hali EXPO SILESIA w Sosnowcu. Podczas targów po raz drugi odbędzie się Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM INSTAL 2010.
W tym roku już po raz 16 spotkamy się na targach w Nowym Sączu. Od 16 do 18 marca wypełniona stoiskami zostanie Hala Sportowa MOSir przy ul. Nadbrzeżnej 34.
Polski rynek energii słonecznej jest rynkiem rozwijającym się. Polska była gospodarzem konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu w 2018 r.. Od 2014 r. Polska mówi o rynku fotowoltaicznym, który stale się rozwija.
Targi to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, które umiejętnie wykorzystane pozwala bezpośrednio konfrontować ofertę Wystawcy z rynkiem zbytu, kontrolować oraz badać ofertę konkurencji, jednocześnie budować pozytywny wizerunek firmy.
Lista nagrodzonych Złotym Medalem MTP na targach INSTALACJE 2014
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.
Tematyka naszych targów obejmuje wszystkie etapy przygotowania i realizacji inwestycji związanych z budownictwem – począwszy od etapu projektowania, poprzez wybór materiałów i technologii oraz etap budowy aż do wyposażenia wnętrz.
25 maja 2019 był kolejnym świętem demokracji. Obywatele Unii Europejskiej wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Z wynikami wyborów możemy się zgadzać lub nie, ale musimy je zaakceptować i uszanować.
RE-Energy EXPO 2019 - zbliża się kolejna edycja największych w Polsce targów poświęconych tylko i wyłącznie energii ze źródeł odnawialnych.