W dniach 13–15 stycznia 2026 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się 5. edycja Solar Energy Expo, największych targów przemysłu odnawialnych źródeł energii w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży energetycznej, ponownie zgromadzi producentów, dystrybutorów, inwestorów i ekspertów związanych z rynkiem fotowoltaiki, magazynowania energii, pomp ciepła, elektromobilności oraz efektywności energetycznej.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Ponad 140 wystawców z Polski, Estonii, Niemiec, Szwajcarii i Czech, największa w historii wydarzenia powierzchnia ekspozycji oraz najważniejsze dla branży tematy – tak w tym roku będą wyglądały XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie branżowe, które w tym roku odbędzie się już po raz 20. Wrześniowa edycja targów w Gliwicach to aż trzy imprezy w jednym miejscu i czasie.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To wydarzenie współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa ma ugruntowaną pozycję na rynku i gromadzi kluczowych producentów, dostawców oraz ekspertów związanych z szeroko pojętym sektorem gazowniczym, ciepłowniczym i energetycznym.
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji od 19 do 20 kwietnia weźmie udział w XII Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a Zwiedzający wciąż mogą odebrać na stronie https://www.targikielce.pl/expo-gas bezpłatny bilet na wydarzenie.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
W Kielcach odbyły się (15-16 września br.) XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa i Targi Kielce.
Nie od 22 do 23 a od 15 do 16 września odbędą się w kieleckim ośrodku Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
EXPO Kraków od ponad 5 lat gromadzi gości podczas targów, kongresów, konferencji, festiwali i bankietów. Co dzieje się w obiekcie podczas pandemii? Jakie są plany na przyszłość? Kiedy ruszą pierwsze imprezy i jak będą one wyglądać?