Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
W Kielcach odbyły się (15-16 września br.) XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa i Targi Kielce.
Konferencja „Zielone Gazownictwo – wyzwania systemowe i technologiczne oraz Warsztaty Techniczne w zakresie standaryzacji
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
„Świetna robota, niezapomniany klimat i najlepsza edycja od wielu lat” - tak wystawcy komentowali targi INSTALACJE 2016. To największe wydarzenie dla branży instalacyjnej w Polsce odbyło się w Poznaniu w dniach 25-28 kwietnia 2016.