Już lada moment, w dniach 10-11 września, Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy zgromadzi najważniejszych przedstawicieli branży a Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej będzie idealnym dopełnieniem całości. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących.
Postępująca urbanizacja i „rozlewanie się miast” zdecydowanie przyczyniają się do zatruwania powietrza, którym oddychamy. Jak wynika z danych Europejskiej Agencji Środowiska, każdego roku w Polsce przedwcześnie z powodu zanieczyszczonego powietrza umiera ponad 45 tys. osób, a niektóre źródła podają, że faktyczna liczba jest dwukrotnie wyższa.
W dniach 10-11 września 2019 Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W Warszwskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!
Międzynarodowy Kongres Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne - 4.10.18 Warszawa. Poznaj nas i zadbaj o przyszłość swojej firmy!
W dniach 11-13 października 2018 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwa wydarzenia targowe - TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej.
Jakość powietrza w naszym kraju - mimo wielu akcji edukacyjnych - nadal pozostawia wiele do życzenia.
Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W dniach 11-13 października 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy, które są kontynuacją wieloletniej tradycji targów OZE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
Seminarium "Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania" wchodzi w skład cyklu projektów dotyczących rozliczania, bilansowania oraz monitorowania jakości paliw stałych (węgla, wyrobów węglowych, biomasy, RDF-u i SRF-u) oraz ubocznych produktów ich spalania. We wspomnianych wydarzeniach łącznie brało udział ponad 1200 uczestników reprezentujących w głównej mierze branże paliw i wytwarzania, a także podmiotów z nimi współpracujących. Przed nami już szósta edycja, która odbędzie się 27 maja 2020 roku w Warszawie.
24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.
24 stycznia 2020 roku w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbędzie się Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”. Jest to wydarzenie niezwykle ważne i cenione w środowisku przedsiębiorców i samorządowców, które realizowane jest przy wsparciu merytorycznym Urzędów Marszałkowskich, Wojewódzkich oraz organizacji branżowych.
25 maja 2019 był kolejnym świętem demokracji. Obywatele Unii Europejskiej wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Z wynikami wyborów możemy się zgadzać lub nie, ale musimy je zaakceptować i uszanować.
Obiekty użyteczności publicznej, propozycje budynków biurowych i mieszkaniowych, obiekty sportowe czy projekty rewitalizacyjne starych budynków... To tylko niektóre zapowiedzi przyszłych realizacji, które można obejrzeć podczas wystawy „Plany na prz
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy zakończyła się sukcesem. W dniach 10-11 września 2019 EXPO XXI w Warszawie było miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko.
Konstrukcja to ważny element każdej instalacji fotowoltaicznej i dlatego tak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o wyborze producenta, przekonać się o ofercie jaka jest obecna na rynku. Taką okazją będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy, które już w dniach 10-11.09.2019 zaprezentują Państwu miedzy innymi szeroką ofertę producentów konstrukcji fotowoltaicznych.
zapraszamy na seminarium CIEPŁO JEST ULOTNE… BEZPIECZNY DOBÓR, INSTALACJA I UŻYTKOWANIE SYSTEMÓW KOMINOWYCH, które odbędzie się w ramach FORUM WENTYLACJA 2009.