Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Problem znikającej treści z etykiet to zmora wielu magazynów i punktów logistycznych. Sytuacja, w której kurier nie może zeskanować kodu kreskowego, a towar w magazynie staje się anonimowy z powodu białej kartki zamiast czytelnego oznaczenia, generuje realne straty finansowe. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, należy przyjrzeć się samej technologii druku bezpośredniego, która choć niezwykle wydajna i ekonomiczna, posiada swoje specyficzne uwarunkowania fizykochemiczne.Druk termiczny opiera się na reakcji chemicznej zachodzącej pod wpływem ciepła generowanego przez głowicę drukarki. Papier używany w tym procesie jest pokryty warstwą termoczułą, która ciemnieje w precyzyjnie określonych punktach. To właśnie ta warstwa, decydująca o łatwości użytkowania, jest jednocześnie najbardziej podatna na czynniki zewnętrzne. Zrozumienie tych mechanizmów to pierwszy krok do uniknięcia błędów w procesie znakowania produktów i przesyłek.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
W dniach 13–15 stycznia 2026 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się 5. edycja Solar Energy Expo, największych targów przemysłu odnawialnych źródeł energii w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz branży energetycznej, ponownie zgromadzi producentów, dystrybutorów, inwestorów i ekspertów związanych z rynkiem fotowoltaiki, magazynowania energii, pomp ciepła, elektromobilności oraz efektywności energetycznej.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To wydarzenie współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa ma ugruntowaną pozycję na rynku i gromadzi kluczowych producentów, dostawców oraz ekspertów związanych z szeroko pojętym sektorem gazowniczym, ciepłowniczym i energetycznym.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
W dniach 22-25 stycznia 2008 podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2008 w Poznaniu na stoisku hiszpańskiego regionu Galicji będzie prezentowało się 10 firm galicyjskich reprezentujących różne branże sektora budowlanego.
Na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 22-25 stycznia 2008 w Poznaniu, składa się kilka salonów tematycznych.
W dniach 11-14 stycznia 2011 podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu na stoisku hiszpańskiego regionu Galicji będą prezentowały się 4 firmy galicyjskie reprezentujące różne branże sektora budowlanego oraz stowarzyszenie galicyjskich dostawców materiałów budowlanych.
Niemal 3 700 branżowych zwiedzających odwiedziło 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Ten frekwencyjny boom, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Blisko 10.000 osób z całego kraju zapoznało się z ofertą wystawców Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010, które odbyły się w Poznaniu w dniach 18-20 maja.
W dniach od 10 do 14 marca 2015 odbyły się największe międzynarodowe targi branży instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji. We Frankfurcie bogatą ofertę kominów prezentowała firma MK Sp. z o.o.
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – weźmie udział w międzynarodowych targach budowlanych Feicon Batimat, które odbywają się w dniach 18 – 22 marca w brazylijskim São Paulo. Podczas targów przedstawiciele Seleny Sulamericana zaprezentują nowa ofertę brazylijskiej spółki Grupy Selena.