Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Ponad 140 wystawców z Polski, Estonii, Niemiec, Szwajcarii i Czech, największa w historii wydarzenia powierzchnia ekspozycji oraz najważniejsze dla branży tematy – tak w tym roku będą wyglądały XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To wydarzenie współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa ma ugruntowaną pozycję na rynku i gromadzi kluczowych producentów, dostawców oraz ekspertów związanych z szeroko pojętym sektorem gazowniczym, ciepłowniczym i energetycznym.
Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców skierował list do Prezydenta Andrzeja Dudy z deklaracją wsparcia dla inicjatywy zwolnienia z ZUS przedsiębiorców.
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – znalazła się w gronie laureatów konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP. Selena została wyróżniona w kategorii „Trwały Sukces”.
W Kielcach odbyły się (15-16 września br.) XI Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa i Targi Kielce.
Konferencja „Zielone Gazownictwo – wyzwania systemowe i technologiczne oraz Warsztaty Techniczne w zakresie standaryzacji
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – znalazła się w finale konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP. Selena była jedną z trzech najlepiej ocenionych przez Kapitułę Konkursową przedsiębiorstw w kategorii „Obecność na rynku globalnym”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 29 maja 2012 roku podczas gali otwarcia Międzynarodowych Targów Poznańskich.
24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.
W dniach 23-25 listopada Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – uczestniczyła w misji gospodarczej do Chin, podczas której wzięła udział m.in. w Poland-China Trade and Investment Forum w Szanghaju.
24 stycznia 2020 roku w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbędzie się Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”. Jest to wydarzenie niezwykle ważne i cenione w środowisku przedsiębiorców i samorządowców, które realizowane jest przy wsparciu merytorycznym Urzędów Marszałkowskich, Wojewódzkich oraz organizacji branżowych.
W pierwszych dniach września br. wyruszyła do Kazachstanu polska misja gospodarcza, w której, oprócz innych przedsiębiorców z branży budowlanej, wzięli także udział przedstawiciele firmy Selena.
Na początku grudnia we Wrocławiu kolejny raz zagoszczą przedsiębiorcy działający w Autonomicznym Regionie Irackiego Kurdystanu.